Profesjonalne sklepy internetowe

Rozwiązania e-commerce sklepy www 

Od indywidualnego projektu po realizację

Zapisując się na nasz newsletter otrzymujesz ten poradnik całkowicie za darmo.

Dodatkowo dostaniesz raz w miesiącu maila z wiedzą marketingową, nie martw się obiecujemy, że nie będziemy cię spamować. 

Od projektu do realizacji oraz wdrożenia twojego sklepu intenetowego

Profesjonalny Front End

Projekt

Tworzymy dla ciebie indywidualny projekt strony głównej sklepu internetowego, strony produktu i strony kategorii produktów. Korzystamy z frameworku, który pozwala nam na zaprojketowanie strony www całkowicie od zera do gotowego projektu

Treści

Potrzebujesz żebyśmy dla Ciebie przygotowali treści do strony internetowej, oczywiście nie ma problemu. Współpracujemy z kreatorami contenetu i to im zlecamy takie usługi.

Zdjęcia Produktów

To zdjęcie sprzedaje produkta każdy sklep, który tworzymy zawiera grafiki lub zdjęcia produktów, które mozemy dla ciebie przygotować. Oczywiście mozesz nam również dostarczyć gotowe zdjęcia (zrobione prze siebie , fotografa czy otrzymane od producenta)

Moduły płatności

Nowoczesny sklep internetowy potrzebuje nowoczesnych form płatności. Nasze sklepy internetowe integrujemy z płatnościami PayPal, PayU, Przelewy24, Stripe. Wszystkie informacje na ten temat otrzymasz od nas podczas pzygotowania wdrożenia sklepu.

Wdrożenie

Otzrymujesz od nas działający sklep internetowy podpięty pod docelową domenę oraz dostępy do niej, dzięki którym mozesz łatwo zarządzać jej treścią. Nasze sklepy są oparte o rozwiązania CMS WordPress oraz plugin WOO Commerce. Moga posiadac szybkie płatności kartą a także integrację z firmą kurierską .

Profesjonalny Framework

Aktualizacje

Ciągłe i nielimitowane aktualizacje naszych narzędzi to jedna z naszych mocnych stron.

Bezpieczeństwo

Opracowując nasze produkty, poważnie traktujemy kwestie bezpieczeństwa. 

Duża społeczność

Ponad 800 tys. firm na całym świcie wykorzystuje te same rozwiązania co my.

Łatwość obsługi

Tylko godzinne szkolenie pozowli ci zapoznać się z obsługą stron które budujemy dla Was.

Ponad

lat dośwaidczenia

Ponad

Projektów

Responsywne sklepy www

Nasze projekty realizujemy w pełni responsywnie, a wykorzystywane narzędzia idą o krok dalej, dając nam pełną kontrolę nad każdym ustawieniem projektu na każdym urządzeniu mobilnym. Pozwala to idealnie dopasować wygląd każdego elementu na komputerach, tabletach i smartfonach.

Hosting dla stron www

15% Rabatu dla nowych klientów 

Miejsce na stronę www i pocztę firmową, które oferujemy umiejscowiona jest na serwerach największych firm hostingowych w Polsce, dzieki czemu wiesz ze twoje pliki i poczta są bezpieczne.

Dołącz do White Brand

Uzyskasz tylko wiedzę na temat nowych artykułów na blogu, nowych produktów i usług oraz promocji jakie będziemy dla ciebie przygotowywać.

Strony internetowe, Sklepy internetowe, Strony www dla biur rachunkowych, strony internetowe dla kancelarii prawnych, Strony internetowe Łódź, Strony internetowe Piotrków Trybunalski, Strony internetowe Skierniewice, Strony internetowe Kutno, Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki , Strony internetowe Rzgów,