Chcemy przekazać Ci ważną wiedzę, więc przeczytaj i

Wybierz z rozmysłem

Tworzenie profesjonalnych stron www – jak wybrać wykonawcę ?

Poradnik o tym jak wybrać wykonawcę strony internetowej zawierający odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

Co zawiera
nasz poradnik

Jakie masz opcje przy wyborze wykonawcy?

W naszym poradniku znajdziesz porównanie trzech najpopularniejszych typów wykonawców oraz plusy i minusy pracy z nimi to jest : freelancerami, małymi i duzymi agencjami interaktywnymi. 

Czym jest CMS i czy go potrzebujesz?

Dowiesz się czym jest CMS oraz kilka słów porównania dwóch typów CMS: Open Source kontra autorski,  A także dowiesz się dlaczego warto wybrac jeden z nich. 

Co wpływa na cenę strony internetowej

Często nasi klienci zastanawiaja się ile kosztuje nowa strona internetowa, w tym poradniku znjadziesz informacje co wpływa na jej cenę, oraz czym jest domena i hosting.

Jakiego wykonawcę wybrać i co jest ważne: od projektu do realizacji oraz wdrożenia twojej strony www

stron rzetelnej wiedzy

Poradnik zawiera podsumowanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby szukające wykonawcy strony www.

A to jeszcze nie wszsytko

Brief - dlaczego jest ważny

Z naszej publikacji dowiesz się także czym jest Brief i dlaczego jest to najwazniejszy dokument w całym procesie realizacji

Jak wygląda proces realizacji strony internetowej

opisujemy 4 kroki procesu realizacji strony internetowej, co zawierają i na którym etapie potrzebne są informacje od zleceniodawcy.

Co powinna zawierać umowa

Ze wzgledu na bezpieczenstwo nasze i naszych klientów chcielibyśmy przedstawić co powinna zawierać umowa dotycząca realizacji strony internetowej. 

Dołącz do White Brand

Uzyskasz tylko wiedzę na temat nowych artykułów na blogu, nowych produktów i usług oraz promocji jakie będziemy dla ciebie przygotowywać.

Strony internetowe, Sklepy internetowe, Strony www dla biur rachunkowych, strony internetowe dla kancelarii prawnych, Strony internetowe Łódź, Strony internetowe Piotrków Trybunalski, Strony internetowe Skierniewice, Strony internetowe Kutno, Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki , Strony internetowe Rzgów,