Od czego zaczynamy?

Aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi potrzebujemy kilka informacji od Ciebie oraz żeby dobrze się przygotować do następnego etapu musisz przemyśleć następujące rzeczy.

Pierwszym etapem jest planowanie i analiza, czyli określenie celów, wymagań i oczekiwań dotyczących strony lub sklepu internetowego. W tym etapie należy zdefiniować cel strony www, grupę docelową, zakres produktów/usług, funkcje, integracje z innymi narzędziami, budżet oraz harmonogram realizacji projektu.

Planowanie

Zastanów się po co Ci jest potrzebna strona www. Należy określić cel, który ma spełnić strona oraz grupę docelową, do której jest adresowana, a także rodzaj produktów, usłsug które maja byc promowane przez stronę internetową. Można tu również stworzyć mapę ze strukturą strony.

Funkcjonalność

Tutaj należy określić szczegóły dotyczące funkcjonalności strony: sposób nawigacji, formularze czy koszyk zakupowy, system płatności oraz zarządzanie zamówieniami,
w przypadku sklepów internetowych,
funkcje, integracje z innymi narzędziami

Wygląd

Należy tu uwzględnić m.in. dobór kolorów, czcionek, układu strony, grafik i zdjęć.
W przypadku stron internetowych, na których znajdują się produkty, należy zadbać również o estetyczny wygląd zdjęć i ich odpowiednie rozmieszczenie na stronie.
Możesz wkleić linki do stron które ci się podobają 

5 etapów współpracy z Nami

Etap 1

Planownie: 

To co wymyślisz tutaj będzie z Tobą do końca projektu.

Tak więc zaczynamy od Początku.
Ponizej znajdziesz przycisk do naszego Briefu, to dzięki niemu poznamy najważniejsze informacje oraz twoje oczekiwania i potrzeby. Prosimy wypełnij go jak najdkoładniej i przekaż najwięcej informacji, ponieważ to od niego w 90% zależy wycena projektu. 

Etap 2

Podjęcie decyzji:

Określamy budżet oraz harmonogram prac czyli dopinamy szczegóły.

W tym etapie na podstawie twojego Briefu, dobieramy odpowiednie rozwiązania technologiczne i tworzymy dla Ciebie ofertę.
Następnym krokiem jest spotkanie z Nami, na którym dopinamy szczegóły naszego kontraktu

Etap 3

Realizacja:

Tu poprosimy cię o przekazanie wszystkich dostępnych materiałów.

Tu zaczynamy prace projektowe, zaczynamy od projektu graficznego strony głównej witryny przygotowanego według wytycznych z Briefu.
Po jego akceptacji rozpoczynamy prace nad przygotowaniem innych stron oraz zakodowaniem funkcjonalności witryny.

 

Etap 5

Finalizacja prac:

Oddajemy gotowy projekt, testujemy i szkolimy w obsłudze.

To koniec prac związanych z zaprojketowaniem i wykonaniem strony internetowej, ale nie koniec prac na stronie internetowej, bo przecież chcesz żeby była widoczna w sieci, aktualna i bezpieczna dla CIebie i Twoich uzytkowników.

Teraz twój ruch!

 

Podejmij decyzję juz teraz, wypełnij Brief i zacznijmy pracować razem

Dołącz do White Brand

Uzyskasz tylko wiedzę na temat nowych artykułów na blogu, nowych produktów i usług oraz promocji jakie będziemy dla ciebie przygotowywać.

Strony internetowe, Sklepy internetowe, Strony www dla biur rachunkowych, strony internetowe dla kancelarii prawnych, Strony internetowe Łódź, Strony internetowe Piotrków Trybunalski, Strony internetowe Skierniewice, Strony internetowe Kutno, Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki , Strony internetowe Rzgów,