Profesjonalne logo z księgą znaku

Logo dla twojej firmy 

Indywidualny projket graficzny 

Logo od projektu do realizacji oraz wdrożenia twojego nowego brandu.

Profesjonalne Logo

Projekt Logo

Projektowanie logo jest procesem kreatywnym, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak cel i wartości firmy, grupa docelowa, konkurencja i inne, aby stworzyć efektywne logo.

Briefing

Pierwszy krok to zrozumienie potrzeb klienta. W ramach briefingu omawiamy z klientem szczegóły dotyczące firmy, jej wartości, branży, grupy docelowej, preferencji logo oraz celów, jakie ma spełnić logo. oraz moment aby zdobyć pełne zrozumienie oczekiwań klienta.

Koncepcja

Na podstawie zebranych podczas brefingu informacji,  tworzymy kilka koncepcji logo (z reguły między 3 a 5). Mogą to być różne pomysły na kształt, kolorystykę, czcionki i inne elementy, które odzwierciedlają charakter firmy i jej wizję.

Projektowanie logo

Podczas tego etapu rozwijamy wybraną koncepcję
i tworzymy różne wersje logo, eksperymentując z różnymi rozwiązaniami, testujemy czy logo działa w różnych skalach, kolorach i nośnikach, oraz dokonujemy poprawek na podstawie informacji zwrotnych od klienta.

Prezentacja i finalizacja

Na podstawie informacji zwrotnych  od klienta, logo jest ewentualnie poprawiane i dostosowywane do oczekiwań klienta. Po finalizacji projektu, logo jest gotowe do użycia i przekazania klientowi w odpowiednich formatach (np. pliki wektorowe, pliki do użycia w różnych mediach).

Profesjonalne Narzędzia

Projektowanie w krzywych

Do projektowania logo używamy profesjonalnych programów jak Adobe Ilustrator czy Corel Draw do tworzenia projektów.

Wersje kolorystyczne

Opracowując nasze logotypy zawsze tworzymy również wersje kolorystyczne: fullkolor, monochromatyczne(białe czarne szare oraz w wybranych kolorach podstawowych). 

Skala ma znaczenie

Przygotowując logotyp tworzymy dla niego również wersje  żeby nadawały się do grawerowania na długopisach lub wydruku na plakatach wielkoformatowych

Komplet plików

Od nas dostajesz logo gotowe do użycia i  w odpowiednich formatach (np. pliki wektorowe, pliki do użycia w różnych mediach).

Ponad

lat dośwaidczenia

Ponad

Projektów

Księga znaku dla logo

Nasze projekty logo realizujemy w pełni od pomysłu przez koncepcję do projektu oraz końcowego efektu wraz z księgą znaku podstawową lub rozszerzoną o identyfikację wizualną i komunikację marketingową.

Posiadanie księgi znaku dla logo ułatwia skuteczną komunikację z klientami a wytyczne zawarte w księdze  pomagają w tworzeniu jednoznacznych i spójnych komunikatów marketingowych.

Klienci mogą łatwo identyfikować markę na podstawie logo i innych elementów graficznych, co przyczynia się do budowania zaufania i lojalności wobec marki.

Logo z księgą znaku

15% Rabatu dla nowych klientów 

Księga znaku dla logo zawiera zasady dotyczące stosowania logo, kolorów, czcionek i innych elementów graficznych, które tworzą identyfikację wizualną marki. Warto zainwestować czas i zasoby w stworzenie i przestrzeganie zapisów w księdze znaku. 

Dołącz do White Brand

Uzyskasz tylko wiedzę na temat nowych artykułów na blogu, nowych produktów i usług oraz promocji jakie będziemy dla ciebie przygotowywać.

Strony internetowe, Sklepy internetowe, Strony www dla biur rachunkowych, strony internetowe dla kancelarii prawnych, Strony internetowe Łódź, Strony internetowe Piotrków Trybunalski, Strony internetowe Skierniewice, Strony internetowe Kutno, Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki , Strony internetowe Rzgów,