Łódzka
Agencja kreatywna

Tysiące Pomysłów – Setki Możliwości

Witaj w świecie White Brand

Jesteśmy małą agencją kreatywna zajmująca się tworzeniem marek, brandingiem (logo oraz kreacja wizerunku) tworzeniem stron www i sklepów internetowych, przygotowaniem i wydrukiem materiałów reklamowych.
Jeżeli potrzebujesz pomocy w jakimkolwiek aspekcie dotyczącym marketingu, kreacji czy wyglądu oraz funkcjonalności twojej strony www, skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązania.
k

Projektowanie graficzne

Potrzebne wizytówki, ulotki folder, nie ma problemu zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy do Ciebie kurierem.

Branding

Najważniejsza jest marka a my je Tworzymy dla Ciebie. Zaprojektujemy całą identyfikację wizualna dla Twojej firmy, produktu czy usługi.

Strony www

Tylko z nowoczesną i responsywną stroną www masz szansę przebić się w wielkim świecie biznesu i to właśnie my ją dla Ciebie zrobimy.

Media Społecznościowe

Ważnym aspektem dzisiejszych czasów są media społecznościowe, jeżeli nie masz czasu na ich prowadzenie chętnie zrobimy to za Ciebie.

Sklepy www

Rynek E-commerce rozwija się w zastraszającym tempie, a my oferujemy proste i tanie rozwiązania, które szybko opanujesz obsługując własny sklep.

Fotografia

Potrzebujesz zdjęć dla swojej strony czy sklepu www, dla ciebie wyszukamy odpowiednie lokalizacje i wykonamy profesjonalną sesję.

Dlaczego jesteśmy inni

Indywidualne podejście 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego zanim zaczniemy rozmawiać musimy poznać Twoje oczekiwania. Zawsze mozesz liczyć na naszą pomoc po okresie gwarancyjnym.

Dajemy więcej niż mówimy

Zawsze możesz się od Nas spodziewać dodatkowych profitów, np większa ilość projektów niż standardowe 3, gratisowe poprawki czy dodatkowe pomysły.

Nasze ostatnie Prace

Zobacz co ostatnio stworzyliśmy i jakie materiały przygotowaliśmy dla naszych Klientów.

Sklepy Internetowe

Sklepy które tworzymy dla naszych klientów opieramy o najnowsze dostępne na rynku rozwiązania, które dopasujemy do Twoich potrzeb.

W większości sklepów wykorzystujemy woocommerce, który dzięki ciągłemu rozwijaniu oprogramowania jest jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej wszechstronnych rozwiązań.

Nowości

Tu znajdziesz najnowsze produkty i usługi jakie wprowadzamy dla wygody naszych klientów.

Najnowsze akcje promocyjne, sezonowe produkty oraz informacje o możliwościach jakie posiadamy aby Twój biznesz się rozwijał wraz z naszym.

OD NASZYCH KLIENTÓW
“Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę White Brand !
Jako rzetelnego i sprawdzonego partnera do współpracy, gwarantującego wysoką jakość usług. Rewelacyjna FIRMA, wspaniali LUDZIE !.”
Lila Augustyniak

“Szybkie i bardzo profesjonalne wykonanie  jestem zadowolona i na pewno skorzystam jeszcze nie raz”
Patrycja Patty Dłutkiewicz

“Znakomita praca, wysokiej jakości usługa + elastyczne podejście do klienta. Gorąco polecam współpracę z tą firmą .”
Jerzy J. Buczyński

“Jedna z najlepszych firm z jakimi pracowałem, jako osoba prywatna i jako autor. Doradzają, mają osobiste podejście, wychodzą z inicjatywą. Moja strona slowonaa jest piękna i działa jak żyleta. Sa fantastyczni. Polecam gorąco. Tylko z White Brand po sukces..”
Nikodem Sadłowski

Zacznijmy razem coś nowego

Powiedz nam co możwmy dla Ciebie zdobić!

Zgoda na przetwarzanie danych

7 + 11 =

Administratorem Twoich danych osobowych będzie White Brand Justyna Andryszek Przyborowskiego 17 93-162 Łódź, e-mail: kontakt@whitebrand.pl  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.